HELLO WARSAW! WIELKIE OTWARCIE TK MAXX W WARSZAWSKIEJ GALERII PÓŁNOCNEJ

 

To właśnie od dzisiaj działa 7. Warszawski sklep TK Maxx!!!

W nowej lokalizacji pod jednym dachem znajdzie się aż 6 działów z setkami unikalnych perełek: moda damska, męska, produkty dla dzieci, obuwie, akcesoria oraz produkty dla domu. Wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie!

TK Maxx w Galerii Północnej to aż 1599 m2, na których odkryjecie zarówno stylowe klasyki jak i najnowsze jesienne trendy.

Dostawy  trafiają do sklepów TK Maxx aż kilka razy w tygodniu (dlatego wybór najlepszych perełek jest ogromny!).

Dzień otwarcia to też… super konkursy! Będzie „HELLO Czerwony Wieszak”, który polega na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach: 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiada innej wartości karty upominkowej na zakupy w TK Maxx. Będą to odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych!

Dodatkowo, przed wejściem do sklepu będzie można sprawdzić swoją wiedzę o TK Maxx w konkursie „SZKLANA KULA”. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na 3 wybrane pytania, aby wygrać kartę upominkową o wartości 20 zł do wydania w dniu otwarcia. Brzmi super, prawda? ☺

Nie zapomnijcie, że w najbliższą sobotę będę w TK Maxx w Galerii Północnej od południa! Mam karty upominkowe TK Maxx dla pierwszych 50 osób, z którymi spotkam się w sklepie! Szczegóły znajdziecie TUTAJ!

To jak, widzimy się? ☺☺☺☺