Festiwalowa stylizacja z TK Maxx

Już wkrótce rozpocznie się mój ukochany sezon festiwali! Dlatego dzisiaj chciałam Wam zaprezentować moją stylizację stworzoną za pomocą perełek, które ostatnio upolowałam w TK Maxx. Uwielbiam zaglądać do tego sklepu, ponieważ przy okazji każdej wizyty czekają tam na mnie nowe skarby od znanych marek w okazyjnych cenach (dostawy nowych skarbów trafiają tam aż kilka razy w tygodniu!). Co więcej, mogę tam znaleźć wszystko czego potrzebuję – od modowych skarbów, przez wyjątkowe akcesoria i dodatki, po najbardziej oryginalne ozdoby dla domu.

Kiedy wybieram się na jakiś festiwal, w moich stylizacjach najbardziej cenię sobie wygodę oraz dodatki, dzięki którym będę gotowa na wszelkie niespodzianki (również pogodowe – ach ten klimat w Polsce 😉).

Moim faworytem jest ponadczasowa kurtka dżinsowa, która ochroni mnie przed wieczornymi chłodami. W TK Maxx udało mi się również znaleźć piękną, białą sukienkę (idealną na lato!), metaliczne klapki oraz piękny koszyk, który pomieści wszystkie moje skarby. Kocham dopasowywać do moich stylizacji oryginalne torebki, a w TK Maxx zawsze udaje mi się takie upolować (mała rada: jeśli zastanawiacie się, gdzie jest najbliższy sklep, pomocna wyszukiwarka tutaj). Jeśli planujecie odwiedzić jeden z festiwali, koniecznie nie zapomnijcie o okularach przeciwsłonecznych, które idealnie uzupełnią każdą festiwalową stylizację. Uwielbiam oryginalne oraz stylowe oprawki z kolorowymi szkłami, ponieważ zawsze zwracają uwagę innych i idealnie pasują do festiwalowego klimatu.

A wy, wybieracie się na jakieś festiwale i zaplanowaliście już swoje stylizacje?