Akcja charytatywna-#dzienswiatecznych skarpet

Święta już tuż tuż! To już ten czas, żeby pomyśleć o prezentach, choince i o tym co, w tym roku zjemy 😉
A jeśli mówimy już o prezentach, co Wy na to by kupować bliskim prezenty, a jednocześnie robić dobry uczynek?
Robiąc świąteczne zakupy w bardzo łatwy sposób możecie wesprzeć dzieci z programu Akademia Przyszłości prowadzonego przez Stowarzyszenie WIOSNA.

Jest to program, który już od 15 lat pomaga dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej i które w obliczu codziennych życiowych zmagań i szkolnych porażek straciły wiarę w siebie. Akademia uczy najmłodszych wygrywać tak, by dzisiaj radzili sobie w szkole, a jutro w życiu. Dzięki tutorom-wolontariuszom z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI dzieci nie tylko zdobywają motywację do nauki, ale również poznają swoje silne strony i wzmacniają pewność siebie. Osiągają lepsze wyniki w nauce, stają się bardziej otwarte i szczęśliwe. Dochód ze sprzedaży każdego zestawu skarpetek, który zawiera aż 3 pary, zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia WIOSNA. Na konto Akademii trafi również 5zł za każde zdjęcie w skarpetkach ze świątecznym wzorem, opublikowane między 14 listopada a 6 grudnia z oznaczeniem #dzienswiatecznychskarpet, @TKMaxx i @AkademiaPrzyszlosci na Instagramie lub w formie komentarza pod postem na fanpage TK Maxx na Facebooku.

Dwa proste kroki, które trzeba wykonać, by pomóc:

Kupcie charytatywne skarpetki – dochód ze sprzedaży jest przekazany na dzieci objęte programem Akademia Przyszłości prowadzonym przez Stowarzyszenie WIOSNA (PS. Takie skarpetki to świetny prezent pod choinkę!)

2) Wstawcie na swój Instagram zdjęcie w świątecznych skarpetkach i oznaczcie #dzienswiatecznychskarpet oraz @tkmaxx @akademiaprzyszlosci.
Na Facebooku zróbcie to samo w komentarzach pod tym zdjęciem – KLIK

Za każde zdjęcie TK Maxx przekaże na rzecz programu aż 5zł!

Kochani! Pomagajmy! Szczególnie w tym pięknym dla nas okresie, pełnym miłości i ciepła <3